Acer Nitro 16 AN16-41-R0MA
Collectie:
Acer Nitro 16 AN16-41-R0MA (5)
Acer Nitro 16 AN16-41-R0MA
Acer Laptop LCD Bezel
Acer Laptop Back Cover
16.0 inch LCD Scherm 2560x1600 Mat 40Pin eDP, IPS
16.0 inch LCD Scherm 1920x1200 Mat 40Pin eDP, IPS
Exclusief netsnoer
Acer AC Adapter 230W